Kalıp Silikonu
Hoş Geldiniz!

Bugün : 28 Mart 2015

 
POLİÜRETAN PARÇA DÖKÜMÜ İÇİN AMERİKAN MALI YÜKSEK PERFORMANS YENİ ÜRÜN MAXSİL
EKONOMİK FİYATLARIYLA YENİ ÜRÜN EKOSİL

0312 394 44 21 - 0312 394 44 03

      Rtv 2 kalıp silikonu çift kompenentli silikon elastomerlerdir.

      Kullanıcılarına geniş bir uygulama alanları sunan rtv2 kalıp silikonu; poliüretan elastomerler, sıva, alçı, polyester, tampon baskı, prototip dizayn, ayakkabı taban kalıp alma ile kalıp imalatında kullanılır.

      Rtv 2 silikon çok esnek kalıp silikonu alma tekniklerinin geliştirilmesi ve poliüretan, polyester, epoxi, epoksi gibi dinamik kimyasal reçinelerin kalıp uygulamalarında kullanılabilmesini sağladığı gibi uygulamaya alanlarına göre şeffaf, yarı şeffaf ve gerekli mekanik özelliklere sahip ürün çeşitlerinin oluşmasını sağlar. Kalıp silikonu alma uygulamaları dekoratif kalıplardan, endüstriyel kalıplara kadar çok farklı sektörlerde uygulama alanı bulur.

RTV 2 kalıp silikonu nun ürün yelpazesi bütün bu farklı sektörlerin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi dikkate alınarak geliştirilmiştir. Rtv 2 kalıp silikonu kullanıcıya önemli avantajlar sağlayan çok çeşitli özelliklere sahiptir.

İzleyeceğiniz videoda silikonun havası vakum pompasıyla alınmıştır tavsiye edilen döküm yöntemi budur. Talep ederseniz vakum pompamız mevcuttur.

Silikon Kalıp Nasıl Yapılır Video


Silikon Kalıp Yapımı
Polyester reçine ve takviye çeşitleri
Polyester
Cam elyaf
Polyester recine
Polyester Recine
Rtv 2 Kalıp Silikonu


Copyright © kalipsilikonu.com