Kalıp Silikonu
Hoş Geldiniz!

Bugün : 27 Haziran 2016

 

Kalıp Silikonu

 Çift komponentli olan kullanıcılarına geniş bir uygulama alanları sunan rtv2 kalıp silikonu; poliüretan elastomerler, sıva, alçı, polyester, tampon baskı, prototip dizayn, ayakkabı taban kalıp alma ile kalıp imalatında kullanılır.

kalıp silikonu

Rtv 2 silikon; çok esnek kalıp alma tekniklerinin geliştirilmesi, poliüretan, polyester, epoksi gibi dinamik kimyasal reçinelerin kalıp uygulamalarında kullanılabilmesini sağladığı gibi uygulamaya alanlarına göre şeffaf, yarı şeffaf ve gerekli mekanik özelliklere sahip ürün çeşitlerinin oluşmasını sağlar. Kalıp silikonu alma uygulamaları dekoratif kalıplardan, endüstriyel kalıplara kadar çok farklı sektörlerde uygulama alanı bulur.

RTV 2 kalıp silikonu

nun ürün yelpazesi bütün bu farklı sektörlerin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi dikkate alınarak geliştirilmiştir. Rtv 2 kalıp silikonu kullanıcıya önemli avantajlar sağlayan çok çeşitli özelliklere sahiptir.

İzleyeceğiniz videoda silikonun havası vakum pompasıyla alınmıştır tavsiye edilen döküm yöntemi budur. Talep ederseniz vakum pompamız mevcuttur.

Silikon Kalıp Nasıl Yapılır VideoCopyright © kalipsilikonu.com